Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 148 328 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Krwawa Mary

sobota, 25 kwietnia 2009 21:40
Skocz do komentarzy
Ta historia przydarzyła się naprawdę. Do dziś jej nie wyjaśniono. Moja przyjaciółka z wakacji, Ania, miała młodszą siostrę Karolinę. Karolina miała 10 lat i pasjonowała się duchami, zdarzeniami paranormalnymi. Pewnego dnia Karolina wróciła przejęta do domu i zaczęła rozmawiać z Anią. Była podniecona i zdenerwowana. Mówiła, że dowiedziała się od koleżanki, że ktokolwiek o północy, z lustrem, świecą i świętym obrazkiem dwunastokrotnie wypowie słowa "Krwawa Mary", zostanie porwany przez pociąg Widmo i będzie w nim straszył już na zawsze... Anka zignorowała to z kpiącym uśmieszkiem. Następnego dnia rano w łóżku nie było Karoliny. Przerażona mama odkryła kołdrę i... jej oczom ukazała się spora kupka jakby popiołu ułożona w kształt ciała.... Karoliny. Od tamtej pory nikt nie znalazł Karoliny, choć szukała jej policja nie tylko w rodzinnym mieście. Pewnego dnia Ania wkładała do pudełek rzeczy Karolinki. Płakała. Za książkami młodszej siostry znalazła fioletowy notesik z napisem DIARY. Otworzyła i zaczęła przeglądać. Karolina pisała tam o różnych rzeczach. O nudnych urodzinach koleżanki, o otrzymaniu niesprawiedliwej pały z matmy, o śmierci ukochanego psa i kupnie nowego... Ostatnia zapisana strona była na pół oderwana. Karolina napisała tam dokładnie to: "Trzeci stycznia 1999 roku, 00:01 Jest minuta po północy, wymówiłam tajemne słowa "krwawa Mary" dokładnie tak, jak mówiła Aśka... I nic. Zastanawiam się, c" Nie było dokończone. Ale na ostatniej stronie notesu róg strony był zagięty. Pod zagiętym rogiem bardzo cienką kreseczką czegoś czerwonego był narysowany pociąg...
Podziel się
oceń
821
292

Więcej na ten temat


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 14 marca 2015 22:02

  Powiem tak polowe jest prawdy polowe dodalam ale tez moze byc prawda. Gdy w pocy o polnocy wypowiesz 13razy krwawa merry to ona wydlubie ci oczy zabije zabierze zamieni w pyl lub inne straszne rzeczy. To dla tego bo ja zabil ojciec i ona sie zemsci na karzdym bo rodzice dali jej inie merry a koledzy ze szkoly krwawa bo raz na lekcjii dostala miesiaczki. A drogi bo sie pociela. Tak jest jej dane krwawa merry. Jak bedziesz jej sluchal i niewypowiadal to cie zostawi w spokoju. Ojciec zabil ja i jej siostre gdy mialy lat merry-12 a keete-10.

  Powiem straszne ale ok.
  Prosze nie robcie tego a jak czytqcie takie rzeczy to nie przy dzieciach ponizej 7 roku zycia....
  Dajcie lajki polubiajcie
  radze zostawic ta dziewczyne w spokoju..
  Lubie czytac takie historie
  sorry za bledy ale mam tylko 11 i pol lat.


  autor olla

  blog: merry

 • dodano: 19 lutego 2015 16:42

  a ja słyszałam że jak mery była mała rodzice zabrali ją do parku gdy mery się bawiła rodzice poszli gdzieś i jej nie powiedzieli a mery chciała się ich coś zapytaci więc szukała ich wparku poza parkiem i jak wyszła z parku przed jej oczami pojawił się dom i mery do niego weszła a dom razem z niom zniknoł a ona tam dorastała i jak coś jadła to poprostu się odnawiało i karzdego dnia wychodziła na balkon i patrzyła czy jej rodzice przypatkiem nie idą tamtendi i tego dnia zobaczyła ludzi podobnych do jej rodziców i tak poprostu zamieniła się w pył I TAK ŚLAD PONIEJ ZAGINOŁ.KONIEC

  autor kajusia 123

  blog: lala123

 • dodano: 17 lutego 2015 19:14

  moja kolezanka powiediala ze gdy o 0;00 powiedziala do lustra krwawa mery trzy razy to pokazala jej sie moja kolezanka jak byla stara pozniej jak miala dzieci a potem krwawa mery i powiedziala jeszcze raz wypowiesz moje imie to przyjde i cie zabije

  autor mery2344

  blog: mery

 • dodano: 10 lutego 2015 15:31

  Bajki dla dzieci :)

  autor ela1989

  blog: http://www.taiatho.org.pl/

 • dodano: 06 lutego 2015 11:08

  A ja lubię takie historie bez względu na to czy są prawdziwe czy też nie. Ciekawy wpis, interesujący blog.

  autor Malina

  blog: http://www.oferteo.pl/montaz-plyt-warstwowych

 • dodano: 04 lutego 2015 22:05

  Mery zabija

  autor vvx

  blog: fgcf

 • dodano: 26 stycznia 2015 21:16

  Fajna opowiastka ;P

  autor Lilka

  blog: http://www.sayine.org.pl/

 • dodano: 28 grudnia 2014 21:29

  ja bała bym się tak robić
  Więc Ty lepiej też tego nie rób


  Bo co zrobisz jak to wszystko to prawda

  autor zuzu

  blog: gdy

 • dodano: 18 grudnia 2014 21:45

  No powiem szczerze: Porywające to to nie jest, ale masz zadatki na dobrego pisarza (pisarkę):)

  autor Adam

  blog: drugapolowka.pl

 • dodano: 19 października 2014 10:22

  ja niewiem

  autor wera

  blog: bed

 • dodano: 19 września 2014 20:54

  Do pewnego domu wprowadziła sie rodzina sąsiedzi mówili żeby sie nie wprowadzac ale oni nie zwracali na to uwagi rodzina wybrała pokoje i zaczeli sie rozpakowywac. Rodzice powiedzieli zeby poszli juz spac bo 22:58 rodzice tak samo poszli juz spać ale martyna poszła z bratem piotrkiem jeszcze do łazieki zeby zobaczyc czy KRWAWA MERRY istnieje. poszli sprawdzic i brat powiedział krwawa mery siostra powiedziała tak samo krwawa mery poczekali wybiła 23:00 i potem pojawiła się KRWAWA MERRY brat powiedział zeby uciekali i siostra pobiegła po rodziców a brata wzioła do pociągu i odjechała a siostra zawołała rodziców rodzice spali a siostra budziła ich budziła a one sie obudzili powiedział zeby poszli sprawdzic do łazieki nikogo tam nie było rodzice poszli sprawdzic pokój a brata nie było. i do dzisiaj detektywi szukają brata od martyny . a ty lepiej nie próbój tak bo tez cie zabierze do pociągu

  autor KRWAWA MERY

  blog: KRWAWA

 • dodano: 17 sierpnia 2014 13:35

  to o krwawej bójce

  autor wik

  blog: wiki123

 • dodano: 07 sierpnia 2014 18:25

  Soory że muszę wkleić : Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha ... Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch'' mamo ratuj ! '' .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.
  Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam ! )?
  Wysłałam do do ciebie ponieważ każdy powinien mieć chociaż odrobinę szczęścia

  autor jkil

 • dodano: 09 lipca 2014 14:56

  Była pochmurna noc było to hallowen. Poszliśmy na cmentarz była 23:58. Nagle wybiła z wielkiego zegara 00:00 duchy wychodziły z grobu z różnymi tasakami i innymi nożami uciekaliśmy ale naszą koleżankę Kamile złapał pewien piekarz . Kiedy ją zabił poszliśmy do mojej małej chaty i chcieliśmy naszą koleżankę Kamile wywołać. Kiedy ją wywołaliśmy ona powiedziała żebyśmy uciekali bo idą inne duchy a w tych duchach królowa krwawa Marry . Już nie zdążyliśmy i nas zabiły !!!

  autor Straszna

  blog: wika123

 • dodano: 09 lipca 2014 14:56

  Była pochmurna noc było to hallowen. Poszliśmy na cmentarz była 23:58. Nagle wybiła z wielkiego zegara 00:00 duchy wychodziły z grobu z różnymi tasakami i innymi nożami uciekaliśmy ale naszą koleżankę Kamile złapał pewien piekarz . Kiedy ją zabił poszliśmy do mojej małej chaty i chcieliśmy naszą koleżankę Kamile wywołać. Kiedy ją wywołaliśmy ona powiedziała żebyśmy uciekali bo idą inne duchy a w tych duchach królowa krwawa Marry . Już nie zdążyliśmy i nas zabiły !!!

  autor Straszna

  blog: wika123

 • dodano: 07 lipca 2014 16:41

  Jak dodac historie?

  autor JackiePL

  blog: Pieseły

 • dodano: 05 lipca 2014 23:35

  Był rok 1978, Anna 14 lat i Gerry 7 lat byli rodzeństwem Pewnego wieczoru rodzice kazali im iść do pokoji. Gerry czytał ksiąszkę o zaginionej dziewczynce , kiedy własnie usłyszał niepokojące dzwięki dochodzonce ze strychu . Chłopiec natychmiast powiegł do Anny i powiedział jej o zdarzeniach . Anna powiedziała mu , że napewno mu się pszesłyszało i szeby wracał do pokoju . Ale Gerry nie posłuchał się siostry i poszedł na strych . Było słychać kroki chłopca ktury stąpał po starych spruchniałych schodach . Gerry bał się , przez całe jego ciało przechodziły ciarki , pot kapał mu z nosa na stopnie schodów . Gdy był już przed drzwiami strychu wzioł głęboki wdech i uchylił drzwi , zapadła nagła cisza Gerry wszedł do środka, było ciemno w powietszu unosił się kusz , wybiła pułnoc , zlękniony zapalił świecę , pszechodzonc się po zakontkach strych drzwi się zatszasneły , Gerry zamknoł oczy i szedł w kierynku drzwi , stanoł , coś go złapało za namie i mocno ścisneło, miało to strasznie zkostniałą dłoń . Gerry otworzył oczy i spojrzał na istote , w jego oczach ujawniła się dziewczyna z ksiąszki kturą czytał , miała ona ciemne włosy , bladą zupełnie białą twasz z kturej kapała krew , była ubrana w białe poszarpane łachmany , w lewej ręce tszymała ostry nusz . Nagle pszemuwiła słowami : czas na ciebie !!!!
  Po czym wbiłta nusz w serce Gerrego!
  PS. Sama wymyśliłam!

  autor natkak27

  blog: natika

 • dodano: 05 lipca 2014 22:49

  Bu!

  autor i

  blog: natkak27

 • dodano: 05 lipca 2014 9:37

  Haha u nas w szkole na Halloween to wisialo na tablicach, bo ja to rozwieszałam, na imprezie poszliśmy do toalety byla chyba 23:58 i zapaliłam o 23:59 świecę. Byla cala fioletowa, jak powiedzieliśmy 12 razy o 00:00 'krwawa merry' od razu zgasło światło. I nic zaczęliśmy. Sie śmiać i poszliśmy sie dalej bawic, mielismy pecha do końca całej imprezy. Nagle Milena chciala isc do ubikacji i bala sie wiec poszlam z nią. weszliśmy a tak po drodze byla krew, myśleliśmy ze to adasia bo sobie rozciął noge, weszliśmy do łazienki przestraszone i kolezanka weszla do kabina jak chciala wyjsc a ja uciekłam. A milena juz nie wróciła

  autor trybson132

  blog: straszne---historię

 • dodano: 04 lipca 2014 19:23

  Dreszczyk emocji xd

  autor Zbok69

  blog: tgreht

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

sobota, 18 kwietnia 2015

Licznik odwiedzin:  473 781  

Kalendarz

« kwiecień »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

O moim bloogu

Na tym blogu beda sie znajdowac straszne historie.

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 473781
Wpisy
 • komentarze: 2676

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl